Masażer do stóp Beurer FB 25, FB 35 Ocena produktu:

od 169,90 PLN

oszczędzasz do 42%

  • Producent: beurer
  • Kategoria: Masażery do stóp
Oferty (5)
Opis produktu

Hydromasaż do stóp z filtrem do aromaterapii FB 35 - Beurer W dbałości o stosownyą kondycję stóp warto regularnie poddawać je fachowemu masażowi. Pod tym kątem znakomitym wyborem okaże się masażer do stóp FB 35 – Beurer, który pozostał zaprojektowany z myślą o najważniejszych wymogich potencjalnego konsumenta.

Urządzenie zostało wyekwipowane w 16 zintegrowanych magnesów, dzięki którym można wykonać efektywny masaż magnetyczny. Jednocześnie warto nadmienić, iż sprawdzą się one także przy profesjonalnym pedicure.

towar udostępnia aż trzy różnorodne funkcje – masaż wibracyjny i bąbelkowy oraz opcję utrzymywania stosownej temperatury wody. Sama wanienka działa w oparciu o podczerwień, dzięki czemu zagwarantuje uczucie błogiego odprężenia.

Masażer do stóp FB 35 – Beurer jest sprzedawany wraz z trzema końcówkami użytkowanymi w pedicure. Warto zwrócić uwagę na jego komfortowy uchwyt, który ułatwia przenoszenie urządzenia. Prezentowany model jest szczególnie komfortowy w obsłudze, między innymi dzięki użytecznej osłonce przeciwrozpryskowej.

producent zadbał także o szczegóły, czego dowodem są antypoślizgowe podstawki. Specjalnie opracowana kompozycja zapewnia doskonałą izolację grzewczą, co wpływa na skuteczność całego zabiegu. Urządzenie jest utrzymane w nad wyraz ciekawym designie, w różowo-białej tonacji.

Masażer może być wykorzystywany jeszcze w aromaterapii. Opis produktu: Urządzenie posiada funkcję masażu magnetycznego (aż 16 zintegrowanych magnesów), można je stosować do pedicure 3 funkcje: masaż wibracyjny, masaż bąbelkowy, funkcja podtrzymywania stałej temperatury wody.

Wanienka działa kojąco i odprężająco dzięki zaimplementowaniu podczerwieni 3 wymienne końcówki z praktycznym zamocowaniem znajdujące użycie w pedicure poręczny uchwyt Osłonka przeciwrozpryskowa przeciwpoślizgowe gumowe nóżki zastosowanie podwójnych ścianek w celu ulepszonej izolacji cieplnej Moc: 140W Gwarancja 36 miesięcy

Podobne produkty w kategorii Masażery do stóp