Masażer BEURER FB 30 Ocena produktu:

od 173,95 PLN

oszczędzasz do 40%

  • Producent: BEURER
  • Kategoria: Masażery do stóp
Oferty (4)
Opis produktu

Wysokiej jakości Hydromasażer do stóp składany FB 30 – Beurer to idealna propozycja dla osób poszukujących innowacyjnego urządzenia do wodnego masażu stóp. Towar wyróżnia się kompaktowymi gabarytami, dlatego zajmuje nad wyraz mało miejsca.

Dodatkowym atutem jest możliwość jego prędkiego złożenia. Hydromasażer do stóp składany FB 30 – Beurer pracuje w oparciu o zasilanie sieciowe z użyciem mocy 60 W. Producent zadbał o sporo dodatkowych atutów, w dbałości o komfort użytkownika – warto zwrócić uwagę na opcję zwijania przewodu czy przeciwpoślizgowe nóżki.

Urządzenie zostało zaopatrzone w poręczną osłonę przeciwrozpryskową, którą prosto można zdjąć. Na produktywność jego pracy wpływają cztery lampy na podczerwień. W wyposażeniu znajduje się także specjalna nasadka do masażu.

Prezentowany masażer do stóp można prosto złożyć, a dodatkowym plusem jest uchwyt służący do zwijania przewodu. Dzięki takim rozwiązaniom towar zajmuje bardzo niedużo miejsca, dlatego jego przechowywanie nie będzie kłopotliwe.

Kompaktowe gabaryty idą w parze z jego wielofunkcyjnym działaniem. Hydromasażer do stóp składany FB 30 – Beurer pomoże w zlikwidowaniu opuchlizny i w pozbyciu się nieprzyjemnego uczucia ciężkich nóg. Użytkownik ma do dyspozycji aż trzy funkcje – konwencjonalny masaż wibracyjny, masaż bąbelkowy, a także opcję podgrzewania wody.

Urządzenie zapewnia możliwość utrzymania trafnej temperatury wody. Specyficzne podłoże na stopy sprawia, iż masaż jest jeszcze bardziej produktywny. Hydromasażer Beurer jest godny polecenia także dla osób, którym zależy na rozluźnieniu mięśni.

Dzięki niemu można w domowym zaciszu zapewnić sobie profesjonalne zabiegi masujące o właściwościach prozdrowotnych i relaksujących. Produkt jest nie tylko użyteczny, lecz także niebanalny widocznie. Prezentowany model jest dostępny w biało-fioletowej kolorystyce.

progresywny design idzie w parze z kompaktowym kształtem.

Podobne produkty w kategorii Masażery do stóp