• Producent: Casada Health&Beauty
  • Kategoria: Masażery do stóp

Masażer do stóp FootInn to kompaktowe urządzenie, które zrealizuje kompleksowy masaż stóp. Jego relaksacyjne działanie doceni każdy – nie tylko osoby, które borykają się z problemami, takimi jak obrzęki czy ból, spowodowany długim staniem czy niewygodnym obuwiem.

Ten masażer stóp został wyposażony w specjalne poduszki powietrzne, które miarowo uciskają grzbiet stopy, odpowiadając za masaż kompresyjny. To bardzo ważne, gdyż większość masażerów skupia się tylko na podeszwach stóp.

Masaż wzbogacony o tę technologię zezwala na skrupulatniejsze wymasowanie, co najszybciej są w stanie zauważyć osoby skarżące się na obrzęki stóp. Według zasad refleksologii wałkowanie stóp efektywnie pobudza nerwy, które zlokalizowane są na podeszwach stóp, pozwalając tym samym na głęboką stymulację całego organizmu.

Masażer do stóp, który proponujemy, gwarantuje miły, niezwykle produktywny masaż, który niewątpliwie sprosta oczekiwaniom każdego. Na uwagę zasługuje możliwość przypasowania tempa pracy rolek do własnych preferencji.

Masażer stóp zagwarantuje na dodatek funkcję ogrzewania, która udoskonala komfort szczególnie w przypadku przemarzniętych stóp. Funkcja ta zaspokoi także zapotrzebowania osób zmagających się z zaburzeniami krążenia i problemami neurologicznymi.

Techniki masażu Urządzenie do masażu stóp FootInn realizuje dwie techniki masażu. Stanowią one połączenie konwencjonalnych technik, zaczerpniętych z medycyny Wschodu z najnowszymi zdobyczami technice. Rolki do stóp pobudzają zakończenia nerwowe zlokalizowane na stopach, a odpowiedzialne za pracę poszczególnych organów wewnętrznych oraz wpływają rozluźniająco na mięśnie.

Poduszki powietrzne są naprzemiennie pompowane i opróżniane – ten pompujący ruch pobudza naturalne odruchy mięśni. Ta technologia masażu ma niezwykle dobroczynny wpływ na okolice łydek i stóp. Programy samoczynne Z myślą o wygodzie naszych Klientów zaprojektowaliśmy automatyczne programy masażu.

Auto samoczynny program masażu, w którym wykorzystywane są techniki wałkowania i uciskania stóp. Taki masaż głęboko odpręża, a także harmonizuje pracę całego organizmu. W dodatku w dowolnym momencie można uruchomić funkcję ogrzewania, która polepsza poczucie komfortu – zwłaszcza w chłodnych porach roku.

Kompresja (Air) System poduszek napełnia się powietrzem, uciskając poszczególne strefy na stopach. Masaż kompresyjny przynosi ulgę w bólach stóp i obrzękach. Wałkowanie (massage) Rolka masująca intensywnie wałkuje podeszwy stóp, relaksując ich mięśnie i pobudzając krążenie.

Funkcje dodatkowe Ogrzewanie ma dogłębne, promieniujące działanie, wspomagające cykl relaksacji, dobroczynnie wpływające na napięcie mięśniowe. Regulacja intensywności masażu poduszkami powietrznymi.

Zasilacz do gniazda zapalniczki samochodowej. Specyfikacja techniczna rozmiary: 36 x 34,5 x 16 cm Waga: 2 kg Zasilanie: 100 -240 V ~ 50/60 Hz Moc znamionowa: 18 Watt samoczynny czas pracy: 15 minut

Podobne produkty w kategorii Masażery do stóp